Revize nářadí a elektrických zařízení pro firmy

Revize nářadí, elektrických zařízení a pracovních strojů umožní předcházet škodám na zdraví i majetku. Využijte našich 20 let zkušeností. Nejste si jisti, zda potřebujete revize pracovncíh strojů? Poradíme vám zdarma.
 
 

Zaměstnavateli nařizují předpisy a platné zákony, aby pečoval o bezpečnost zaměstnanců. Každé používané elektrické nářadí, nářadí a zařízení je třeba prověřit. Výsledky revize nářadí a pracovních strojů shrnuje revizní zpráva. Pokud vaši firmu navštíví kontrola, můžete za porušení předpisů dostat od úředníků pokutu.

Neprověřené pracovní stroje, elektrické nářadí a další elektrické zařízení mohou způsobit požár nebo zranění. Stroje zkontrolujeme nebo to naučíme vaše zaměstnance na školení revizních techniků.

 

Revize nářadí a elektrických zařízení zdarma

Vyzkoušejte si kvalitu služeb a naše zkušenosti. Navštívíme vaší firmu za účelem revize nářadí a elektrických zařízení. Výsledkem naší návštěvy bude základní revizní zpráva, která vám prozradí, jak často je pro vaši firmu důležitá revize nářadí a dalších elektrických zařízení.

 

Proč je důležitá revize elektrických zařízení

Například při požáru tiskového stroje byla zcela zničena
elektrická zařízení a další vybavení ve výrobní hale.
Celková škoda dosáhla téměř 500 tisíc korun.
Požár jiné výrobní haly způsobil škodu pět milionů korun za poškozenou výrobní technologii.


Revize nářadí, elektrických zařízení a pracovních strojů probíhá v souladu se zákony ČR.