Revize hromosvodů pro firmy a domácnosti

Více než 20 let nabízíme firmám a domácnostem revize hromosvodů. Nechte si zkontrolovat hromosvody od nás a předejdete škodám. 

Nevíte, zda skutečně potřebujete revize hromosvodů? Kontaktujte nás a my vám poradíme zdarma.

 

Revize hromosvodů by měla probíhat alespoň jednou z pět let. V případě firem je revize hromosvodů součástí celkové elektro revize.

Hromosvody chrání vaše domy, továrny a firemní nemovitosti před škodami způsobené úderem blesku. Případnou nefunkčnost ovšem nezjistíte pouhým okem, během revize hromosvodů se používá k testování speciální přístroj.

 

Kde probíhají revize hromosvodů

Nabízíme revize hromosvodů pro zákazníky z celé České republiky. Kontrolovali jsme hromosvody pro obyvatele měst Praha, Brno a mnoha dalších míst.

 

Jak vás chrání hromosvody

Hromosvody se používají už od roku 1750 jako ochrana proti bleskům. Když je bouřka a hromosvod (nebo také bleskosvod) funguje správně, svede bleskový výboj do země. Zabrání tím požáru nebo poškození budovy. Pokud je hromosvod poškozen nebo není funkční, může blesk udeřit do vašeho domu nebo okolí a způsobit škody. Revize hromosvodu proto představuje důležitou součást požární ochrany.